KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 11922172
nr 1192 2172
Endel Köks
(1912-1983), Estland
Gouache, Par. Signerad, daterad 1955. Mått: 62x47 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 2 juli 2018
kl 19:49:58
2.000 kr
2.400 kr
2.600 kr
3.000 kr
5.000 kr
Endel Köks
Läs mer om Endel Köks
Gouache