KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 11922172

nr 1192 2172

Endel Köks

(1912-1983), Estland

Gouache, Par. Signerad, daterad 1955. Mått: 62x47 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 2 juli 2018
kl 19:49:58

Endel Köks

Läs mer om Endel Köks
Gouache